K dlouhověkosti pomůže chlorella!

K dlouhověkosti pomůže chlorella!
Ohodnoť článek

Snaha najít elixír mládí je stejně stará jako lidstvo samo. Tyto pokusy jsou však bohužel dosud bezúspěšné. Dobrý zdravotní stav si je ale možné poměrně dlouho udržet s pomocí různých potravinových doplňků. Mezi nimi má významné místo chlorella.

Chlorellu neznáme příliš dlouho

Tato zelená sladkovodní řasa byla objevena teprve v průběhu roku 1890. V současné době ji však již zná díky jejím zázračným účinkům takřka celý svět. V porovnání s ostatními rostlinami disponuje značným množstvím chlorofylu, jenž má velmi pozitivní účinky pro lidské tělo.

Pozitivní účinky chlorelly

Chlorella umí celou řadu věcí:

  • detoxikuje tělo
  • dodává tělu potřebné látky
  • má antibakteriální účinky
  • zvyšuje hojivost ran
  • působí probioticky – stará se o střevní mikroflóru
  • brání tělo proti civilizačním nemocem

Upřednostňujte chlorellu z umělých vodních nádrží!

Rozhodli jste se, že tento zázrak musíte vyzkoušet na vlastní kůži? V tom případě se snažte objednat si chlorellu, která byla vypěstována v umělých vodních nádržích. Zde je totiž sledována kvalita vody a chlorella zde do sebe nenasaje toxické látky, jež se někdy objevují v přírodních nádržích.

Dávkování

Chlorellu si můžete běžně obstarat v podobě sušených lisovaných tablet. Během jejich produkce je nutné, aby tato řasa prodělala proces dezintegrace, jenž je nezbytný k tomu, aby se zdraví prospěšné látky uvolnily pro člověka.

Tento zázrak přírody se užívá běžně třikrát denně, a to půl hodiny před jídlem. Je nutné jej zapít vodou či ovocnou šťávou. Nic nezkazíte, když tablety při konzumaci rozkoušete. Jestliže chcete chlorellu brát preventivně, dejte si vždy po třech týdnech týden přestávku. Nic se totiž nemá přehánět!

Chlorella je jasnou ukázkou toho, že příroda nás neustále umí překvapovat zázraky, které mohou výrazně přispět ke zvýšení kvality našeho života.

Štítky:

Komentáře